Cześć! Mam na imię Hubert i mam już ponad 30 lat na karku. Jestem przedsiębiorcą. Jestem programistą. Możesz mnie kojarzyć z różnych mediów społecznościowych i contentu motoryzacyjnego, bo jakiś czas temu tworzyłem kanał o nazwie Cylindrowy, który zebrał na Tiktoku ponad 200 tysięcy obserwujących! Same filmy były wyświetlane kilka set tysięcy razy w ciągu każdego dnia!

Nastały jednak w moim życiu pewne momentu, z których nie jestem dumny. Problemy, z którymi musiałem sobie poradzić. Całkowicie wyszedłem na prostą, dopiero dzięki wprowadzeniu do swojego życia nawyków. Wprowadzeniu tych dobrych i pozbyciu się tych złych.

Od tego momentu, postanowiłem znaleźć swoje DLACZEGO. Zredefiniowałem całkowicie swoje cele. Teraz już wiem, że chcę „Inspirować innych do zmiany swojego życia, aby odzyskali wiarę w siebie i swoje możliwości” (Przygotowane poprzez przeprowadzenie warsztatu na bazie książki „Znajdź swoje Dlaczego”)

Ostatnimi czasy, czytam bardzo dużo książek. Jeżeli chcesz wiedzieć jakich, zapraszam tutaj.

Więcej o sobie, napiszę za jakiś czas. Na bieżąco możesz mnie obserwować na Instagramie, gdzie codziennie wrzucam relację! Linki do SM znajdziesz w stopce, poniżej tej treści.